InFilm: Moudrost – Podzimní Příšerky

Podzimní Příšerky

InFilm: Moudrost

Udržet klid a lehkost v lehké a klidné době nedokáže každý, ale je to přeci jen jednodušší než to samé udržet v těžkých dobách. Být cvok a blázínek, když o nic nejde je fajn. Mistrovství je ovšem dokázat tuto lehko-vážnost či vyklidněnost udržet i v krizích.

Hero
Nemám ráda bojové filmy – ovšem tento bojový film je výjimečný. Bojový film s jednou kapkou krve, která padá k zemi jako právě vykvetlá poezie…učí nás nejvyššímu umění meče – nepoužít jej. Na nejde jen o válku…jde o každodenní život…pokud se naučíte nejvyššímu umění meče budete všechny malé i velké spory a nesváry umět vyřešit moudře.

Život je krásný
tento film i když je zařazen v žánru komedie komedií není. Po prvním zhlédnutí v 20ti, jsem tuším cca tři hodiny brečela. Na konci se mě držel silný pocit, že chci být lepší pro tento svět. Poté jsem ho viděla ještě několikrát. Je to má živá připomínka, pokud se ocitnu v nějaké těžké situaci a dochází mi humor…vzpomenu na hlavního HRDINU (PRO MĚ JE TO HRDINA I KDYŽ CVOK) a pomyslím si…co to tu proboha řeším za prkotiny a jak mi takové maličkosti mohou setřít úsměv z tváře…když on to dokázal tváří tvář koncentračnímu táboru.
Není to lehký film…ale má sílu změnit perspektivu.

Edit Template

© 2022 Podzimní Příšerky