InFilm: Úžas – Podzimní Příšerky

Podzimní Příšerky

InFilm: Úžas

Největší showman

Tady je pro mě asi nejdůležitější nadšení hlavního protagonisty. Když se mu podíváte do očí. On to tam má. On to žije. On se tím zevnitř rozzařuje. Ten herec to nehrál. Byl tím. Nechte se infikovat jeho nadšením – chcete-li.
A je tu i krásně vymodelované poselství příšerek – krása není to nejdůležitější…důležité je být tím kým jsem – ať je to co je to… a stát ve své jedinečnosti a síle…o tu se dělit a tou zářit.

Ten film…je zároveň tisíckrát okoukané klišé…ale pohlédněte pod to do jemnosti tajemna a film se vám rozzáří novým jedinečnem. V posledku –kvalita filmu není až zas tak důležitá..důležité jsou oči které jej pohorují. Vypozorujte si něco úžasného

https://www.csfd.cz/film/301717-nejvetsi-showman/prehled/

Když se zamiluji do filmu – otravuji s ním všechny své blízké i vzdálené. Vím, že tento film ne každý zvládne. Někdo u něj lapá po dechu slastnou krásou hned od prvních hypnotických záběrů – někdo si u něj znuděně píše sms a brouzdá po fb. Nevím, k jaké skupině budete patřit – přála bych si, aby k první. Od hlavní upířice se lze naučit dívat na svět a dotýkat se věcí.…její pohled…ooojeee… ona se nedívá…ona se pohledem dotýká světa – zamilovaně, hladově, něžně a vášnivě, zvědavě, užasle…jako by viděla pod povrch věcí až k jádru tajemna….je tu už stovky let….ale svět jí neomrzel – právě naopak. Rozzářil se zevnitř svým hlubokým významem. Propochopila spojitosti a teď umlsává a vrní blahem… Je mou učitelkou úžasu.

https://www.csfd.cz/film/297635-preziji-jen-milenci/prehled/

Edit Template

© 2022 Podzimní Příšerky